Mazumtirdzniecība

Kopš 2001.gada uzņēmums nodarbojas arī ar mūzikas preču mazumtirdzniecību. Kopā ar mūsu sadarbības partneri tika atvērts mūzikas preču veikals "TAVA SKAŅA".

Veikalā nopērkami gan mūsu uzņēmuma pārstāvētie produkti, gan arī citi pasaulē labi pazīstamu un sevi pierādījušu firmu produkti. To starpā ir tādas preces kā :

  • ģitāras - klasiskās, akustiskās, elektriskās, bass u.c.
  • bungas - elektroniskās un akustiskās, kā arī bungu piederumi - bungu šķīvji, plastikas, bungu koki u.c. aksesuāri
  • taustiņinstrumenti - sintezatori, digitālās klavieres, midi kontrolieri un aksesuāri - statīvi, vadi, klavieru krēsli u.c.
  • apskaņošanas tehnika - pastiprinātāji, skandas, mikrofoni, skaņas procesori, vadi u.c.
  • DJ tehnika - CD atskaņotāji, DJ mikserpultis, plašu atskaņotāji, dažādi aksesuāri u.c.
  • gaismu tehnika - prožektori, gaismu efekti, gaismu vadības pultis u.c.

Preces tiek piedāvātas gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Tapēc veikalā tiek gaidīti visi, kas vien vēlas uzsākt vai veiksmīgi tupināt savu ceļu mūzikas jomā.

Skaņas un gaismu iekārtas izmantojamas kafejnīcu, koncertzāļu, brīvdabas pasākumu un dažādu citu pasāku apskaņošanai un gaismu efektu nodrošināšanai.

Mēs esam pagodināti par to, ka Jūs esat mūsu klientu pulkā, taču ja vēl ne esat bijuši mūsu veikalā, tad esiet laipni gaidīti, jo  mēs ar prieku Jums palīdzēsim uzsākt vai turpināt iesākto ceļu mūziķa karjerā, vai palīdzēsim Jums izvēlēties kādu no piemērotākajiem risinājumiem skaņas un gaismu tehnikas jomā Jūsu kafejnīcai, koncertzālei vai viesu namam.

Mūsdienu elektroniskajā laikmetā visas populārākās preces iespējams iegādāties arī mūsu interneta veikalā : www.yoursound.lv

Mūzikas preču veikala "TAVA SKAŅA" oficiālā mājaslapa : www.tavaskana.lv 

Veikala adrese : Tērbatas iela 46, Rīga, Latvija.