Vairumtirdzniecība

Audio AE šobrīd ir vadošais mūzikas instrumentu un profesionālo audio iekārtu izplatītājs Latvijā.

Mūsu partneri ir dažādi mūzikas instrumentu un pro audio veikali, interneta veikali, arī celtniecības uzņēmumi un instalācijas projektu uzņēmumi.

Daudzu gadu laikā uzkrātā pieredze un izveidotā struktūra – sākot ar darbinieku kultūras līmeni, noliktavas darba organizēšanu, preces piegādi veikaliem un beidzot ar tirdzniecības veicināšanas pasākumiem – ļauj nodrošināt ātru un kvalitatīvu apkalpošanu.

Uzņēmums nodrošina ātru un kvalitatīvu loģistiku, augstu apkalpošanas kultūru, mārketinga atbalstu, profesionalitāti saskarsmē ar klientu, nepieciešamās zināšanas un informāciju par mūsu precēm un pakalpojumiem.

Pēc sadarbības partneru pieprasījuma mēs nodrošinām preču prezentācijas, reklāmas atbalstu, POS materiālu izstrādi, preču izvietojuma risinājumus un displeju izgatavošanu.

Iespējama arī preču piegāde Rīgā un Latvijas teritorijā - sadarbībā ar DPD kurjerdienestu.

Nodarbojamies ar tirgus izpēti, informācijas apmaiņu starp patērētājiem un tirgotājiem. Mūsu komanda palīdz pārdošanas apjomu palielināšanā, rūpējoties par to, lai prece tirdzniecības vietā ir pareizi izvietota un nodrošināta pilnā sortimentā.

Mūsu pārstāvētās preces skatīt sadaļā - Produkti

Aicinām interesentus sadarbībai - rakstiet uz e-pastu:  info @ audioae.lv

Lai noslēgtu sadarbības līgumu partnerim jāiesniedz sekojoša informācija :

  • Uzņēmuma informācija (rekvizīti, pilnvarotās personas u.c.)
  • Saraksts, kurā norādīti brendi, kurus potenciālais partneris vēlas iegādāties tālākpārdošanai
  • Partnera plānotais gada apgrozījums pa brendiem
  • Partnera tirdzniecības vietas apraksts (atrašanās vieta, tirdzniecības platība u.c.), arī e-veikala vietnes adrese, ja tāda ir.

Pēc šī pieteikuma saņemšanas uzņēmuma pārstāvis sagatavos pamatotu atbildi par to, vai tiks noslēgts sadarbības līgums, vai nē.